Увага !? Триває безкоштовна евакуація до територіальних громад Дніпропетровської та Львівської областей!

18.10.2024 12:15

Триває обов'язкова евакуація цивільних мешканців Донеччини.

Сьогодні найважливіше - зберегти життя!

Відповідно до рішення Урядового Координаційного штабу у жовтні поточного року обов’язкова евакуація здійснюється до територіальних громад Дніпропетровської та Львівської областей.

У жовтні поточного року евакуаційні рейси курсують щодня.

Щоб врятувати свою родину від постійних обстрілів та безкоштовно виїхати до безпечного регіону необхідно:

залишити заявку за телефонами 0-800-500-121, +380730500121 (Viber, Whatsapp, Telegram, Signal);

дістатися до місця збору у вашому населеному пункті, звідки буде безкоштовний підвіз до евакуаційного поїзду;

оселитися - це безкоштовно.

Для евакуації тяжко хворих і осіб з інвалідністю просимо телефонувати за номером: 0800332614.

Для дітей з їх батьками (особами, які їх замінюють), які евакуюються в примусовий спосіб, можливе безкоштовне розселення у територіальних громадах Закарпатської області.

Евакуаційні рейси на Закарпаття здійснюються за заявками військових адміністрацій населених пунктів області.

Влада надає такі соціальні гарантії:

• безкоштовне житло у закладах комунальної форми власності (визначених місцями тимчасового проживання) територіальних громад Дніпропетровської, Львівської або Закарпатської областей;

• щомісячна виплата допомоги на проживання деяким категоріям внутрішньо переміщених осіб;

• гуманітарна допомога;

• психологічна допомога;

• медична допомога тощо.

Евакуація — це складно, але необхідно!

Евакуація рятує життя!