Покровське УСЗН у Дніпрі продовжує підтримувати евакуйованих мешканців громади

18.10.2024 11:00

Мешканці Покровської громади, які були змушені евакуюватися до міста Дніпра через воєнні дії, продовжують отримувати всебічну підтримку в соціальному просторі «Незламний Покровськ».

Попри труднощі, Управління соціального захисту населення Покровська активно працює на благо своїх громадян.

Нещодавно 75 родин з Покровської громади отримали гуманітарну допомогу, зокрема дитячі речі, які були надані гуманітарною місією ГМ «Проліска». Крім того, евакуйовані мешканці отримали можливість скористатися психологічною допомогою від професійних психологів цієї організації, що є вкрай важливим для подолання стресу та адаптації до нових умов життя.

Покровська МВА вдячна партнерам за їхню важливу роль у підтримці родин з дітьми.

«Подяка ГМ «Проліска» за допомогу нашим евакуйованим родинам. Завдяки вашій підтримці ми можемо забезпечити наших мешканців найнеобхіднішим, а також надати їм психологічну допомогу, яка особливо важлива у такі важкі часи. Ми сподіваємося на подальшу співпрацю для сумісної підтримки жителів нашої громади», - зазначила Ірина Бонзюх.