Минулої доби внаслідок обстрілу постраждала покровчанка, пошкоджено близько 10 приватних домогосподарств

17.10.2024 09:30

Ворог продовжує ігнорувати закони та звичаї війни, використовує тактику терору та обстрілює житлові квартали, об’єкти інфраструктури – не полишає спроб знищити все живе.

16 жовтня об 11:00 під ударом опинилась північна частина Покровська. Внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено 8 житлових будинків. Серед постраждалих — одна місцева жителька.

Близько 16.00 відбувся артобстріл, в результаті якого сталось влучання у дорожнє покриття у мікрорайоні «Лазурний». Без постраждалих.

О 20.37 внаслідок ворожого обстрілу було пошкоджено газогін та житловий будинок в центральній частині міста.

Сьогодні в Покровську не залишилось жодного безпечного району, який не був би під загрозою ворожих обстрілів. Залишатись в громаді вкрай небезпечно! Евакуюйтеся!