Допомога після обстрілу: жителі селища Шевченко отримало будівельні матеріали від БФ «Янголи Спасіння»

16.10.2024 16:25

У селище Шевченко, що входить до складу Покровської громади, доставили будівельні матеріали для відновлення пошкоджених будинків після обстрілу. Допомога надійшла від Благодійного фонду «Янголи Спасіння», який активно підтримує населення прифронтових територій.

Обстріл с. Шевченко завдав серйозних руйнувань житловим будинкам та інфраструктурі. Будівельні матеріали дозволять місцевим жителям розпочати відновлення пошкоджених осель.

Керівництво Покровської міської військової адміністрації висловило щиру подяку благодійникам та всім, хто долучився до цієї ініціативи.

«Завдяки таким ініціативам мешканці зможуть повертатися до нормального життя після руйнувань. Люди відчувають, що вони не залишені наодинці зі своїми проблемами, і це дає їм сили рухатися вперед», - зазначила керівниця Координаційного комітету самоорганізації населення Марина Ухова .

Допомога мешканцям селища Шевченко стала можливою завдяки тісній співпраці Покровської МВА з благодійними фондами, що сприяє пришвидшенню відновлювальних робіт у зоні бойових дій.