БФ "Янголи спасіння" продовжують допомагати мешканця пошкоджених будинків

07.10.2024 15:30

Днями представники фонду "Янголи Спасіння" привезли будівельні матеріали до Покровської громади, яка кожного дня зазнає ракетних ворожих атак.

Гуманітарна допомога від благодійників містить: тарпаулін, листи OSB, плівку.

Це дозволить власникам пошкодженого житла хоч трохи відремонтувати пошкоджене майно російськими обстрілами.

Допомога стала можливою завдяки співпраці БФ «Янголи Спасіння» з Агентством ООН у справах біженців (УВКБ ООН), що свідчить про спільну мету організацій – надання допомоги людям, які постраждали від кризових ситуацій, таких як війни, природні катаклізми тощо.

«Покровський комітет самоорганізації населення завжди бере участь у координації розподілу гуманітарної допомоги у громаді і наші давні друзі та партнери, зокрема БФ «Янголи Спасіння», вчергове не залишились осторонь проблем мешканців Покровської громади, які потребують підтримки. Від Покровської міської військової адміністрації щиро дякуємо благодійникам за тривалу та важливу допомогу нашим людям», – зазначила керівниця ККСН Марина Ухова.