Вихованці музичної школи ім. Леонтовича продовжують навчання у безпечних регіонах країни

05.10.2024 11:45

Викладачі Покровської музичної школи ім. М.Д. Леонтовича", попри труднощі воєнного часу, сумлінно виконують свій професійний обов’язок. Вони продовжують надавати учням знання, які будуть потрібні для розвитку нашої країни.

Музика має неймовірну силу впливу на емоційний і психічний стан дитини. Вона допомагає виразити почуття, які складно передати словами, знижує рівень тривоги і сприяє загальному розвитку.

Днями директор Покровської музичної школи ім. М.Д. Леонтовича Євгеній Григорович разом із керівницею Зразкового театру народної пісні "Златиця" Ольгою Овсієнко організували зустріч учнів з різних куточків країни у м. Дніпро. Адже офлайн-зустрічі  дуже важливі для підтримки один одного. Покровчани обговорили поточну діяльність колективу та плани на майбутнє вже в безпечному місці.

Завдяки спільним зусиллям викладачі та учні продовжують плідно працювати та зберігати українську пісню серед молоді.