Покровська громада під атакою ворожих БпЛА

05.10.2024 10:05

Для здійснення терору окупаційні війська рф застосовують різні типи озброєння. Минулої доби Покровськ зазнав атаки дронів.

О 05:30 у квітнику приватного домоволодіння відбувся вибух. У вказаний час в небі був зафіксований ворожий БпЛА.
В результаті обстрілу пошкоджені вікна домоволодіння. На щастя, постраждалих немає.

О 07:32 годині працівник Укрзалізниці повідомив, що на одній з колій лежить дрон та нерозірвані боєприпаси. На місце надзвичайної події направлені вибухотехніки.

Також відбувся обстріл в районі автостанції вугледобувного підприємства, розташованого в с. Піщане.
Інформація про потерпілих не надходила.
Інформація, щодо пошкоджень та типу озброєння встановлюється.

Нагадуємо про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами.
Не підходь. Не чіпай. Телефонуй 101 чи 102.

У Покровській громаді зростає забруднення ВНП.  Будьте уважні та обережні.