Знищені приватні будинки та господарчі споруди. Ворог продовжує завдавати ударів по Покровську

02.10.2024 09:10

Минулої доби громада знову перебувала під обстрілами. Під ворожим вогнем опинилась північно-західна частина міста.

1 жовтня о 22.18 внаслідок обстрілу повністю знищено понад 10 приватних домоволодінь, 7 господарчих споруд та автівки покровчан.

Крім житлової забудови Покровської громади російські війська продовжують бити по критичній інфраструктурі, зокрема, енергетичним об?єктам. Так, в наслідок влучання в електричну підстанцію, розташовану за межами громади, без електропостачання залишились близько 1500 абонентів, серед яких жителі с. Котлине (частково), с. Новоолександрівка, с. Вовкове, с. Солоне, с. Нововасилівка, с. Успенівка.

Врятувати людські життя сьогодні може лише евакуація! Збережіть себе та своїх близьких!