Покровська ТГ під обстрілом: загинуло 3 людини та зруйнований заклад освіти

29.09.2024 09:30

Минулої доби ворог завдав чергових ударів по Покровській ТГ.

О 10.20 стався обстріл с. Ясенове, внаслідок якого загинуло 3 цивільні особи та постраждало 8 осіб. Пошкоджено 1 магазин, 4 приватних будинки, 5 автомобілів.

Через обстріл навчального закладу у західній частині міста об 11.17, сталось кілька пожеж: на одній з вулиць горіла котельня на площі 21 кв. м, на іншій вулиці горіла господарча споруда на площі 50 кв. м.

О 18.40 ворог повторно обстріляв с. Ясенове. В результаті влучань сталася пожежа за межами населеного пункту, відбулось горіння сміття на площі 60 кв. м.

На жаль, залишаються люди, якім евакуація й досі здається незрозумілим і зайвим кроком. Але це єдиний захід, який зараз здатний зберегти життя. Правоохоронці та рятувальники щодня ризикують власним життям, щоб рятувати тих, хто залишається у громаді.

Вкотре звертаємось до цивільних осіб: залишатися у прифронтовому Покровську вкрай небезпечно. Евакуюйтеся!

Збережіть себе та своїх дітей.