У поточному місяці захисникам з числа ВПО нараховано понад 13 млн грн компенсації за жилі приміщення - рішення комісії

27.09.2024 16:35

Спеціалісти Покровського УСЗН продовжують прийом документів на отримання компенсації за жилі приміщення для військових з числа внутрішньо переміщених осіб.

Згідно з Постановою №280 передбачено надання субвенції з державного бюджету місцевим на виплату грошової компенсації за жилі приміщення для військових-ВПО, визнаних особами з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи.

На підставі цієї Постанови та рішення комісії, яка працює при Покровській міській військовій адміністрації, у вересні 2024 року було прийнято рішення щодо виплати коштів 7 захисникам на загальну суму близько 13 млн 152 тис.грн.

"Завдяки спільним зусиллям держави та місцевої влади ми маємо можливість забезпечити соціальний захист для військових, які вимушені були покинути рідні населені пункти. Такі виплати - реальний крок у цьому напрямку", — зазначила Наталія Іваньо.

Робота в цьому напрямку триває й надалі.