Будівельні матеріали від SOLIDARITES INTERNATIONAL

27.09.2024 11:00

Війна продовжує руйнувати життя та загострювати гуманітарні потреби. Працівники благодійних організацій ризикують життям для допомоги тим, хто потерпає від наслідків російських обстрілів.

Так, благодійний фонд SOLIDARITÉS INTERNATIONAL доставив до міста 80 наборів будівельних матеріалів, які містять: брезент, прозору пластикову плівку, дошку, цвяхи, орієнтовно-стружкову плиту, рейки, монтажну піну.

До набору для швидкого ремонту входять матеріали, призначені для тимчасового надання стабільності конструкції пошкодженого будинку. Цей набір також покликаний забезпечити захист від впливу зовнішнього середовища та несприятливих погодних умов.

«Покровський комітет самоорганізації населення завжди координує розподіл гуманітарної допомоги у громаді і наші постійні партнери SOLIDARITÉS INTERNATIONAL вчергове не залишились осторонь від проблем мешканців Покровської громади, які потребують підтримки після обстрілу. Від Покровської міської військової адміністрації щиро дякуємо благодійникам за тривалу та важливу допомогу нашим людям», – зазначила керівниця ККСН Марина Ухова.