На Буковину прибув евакуаційний поїзд із Донецької області

26.09.2024 16:25

Таким чином до безпечного регіону було евакуйовано 47 жителів Донеччини, зокрема 14 дітей.

Після прибуття потяга евакуйовані особи були забезпечені продуктами харчування, гуманітарною і психологічною допомогою. Також було забезпечено їх перевезення у приймаючі громади.

Евакуйованих осіб було розміщено в заздалегідь підготовлених місцях тимчасового проживання у громадах Чернівецької області. При розселенні враховувались особливі потреби окремих категорій осіб і принцип єдності родин.

Нагадаємо, що наступний евакуаційний поїзд із Донеччини до Чернівецької області вирушить 28 вересня.

Для реєстрації на потяг потрібно залишити заявку, зателефонувавши до контактного центру Покровської МВА за номером: 0-800-300-101.