Формування стресостійких команд: молодь з Покровської громади взяла участь у тренінгу

26.09.2024 14:00

Нещодавно молодіжні лідери Покровська, представники Покровської молодіжної ради Андрій Частов, Олександр Нестеренко, Ігор Жорін та Кіра Глебська долучилися до навчання в рамках тренінгу «Опора стійкості: формування стресостійких команд», що проходив на Дніпропетровщині.

Наші хлопці та дівчата були серед волонтерів проєкту «Y.E.S: Молодь – опора стійкості» та молодіжних працівників, які відіграють ключову роль у підтримці та розвитку молоді в умовах середовища, постраждалого від війни.

Мета тренінгу проста, зрозуміла та водночас надзвичайно актуальна для умов, в яких нині опинилася молодь:

? Визначення рівня стресостійкості учасників для кращого розуміння власних реакцій на стресові фактори.
? Напрацювання нових стратегій реагування на гострі стресові ситуації.
? Опанування нових моделей екологічної та підтримуючої комунікації.
? Підвищення рівня командоорієнтованості.

«Хлопці та дівчата пропрацювали стратегії, які дозволять навчитися ефективніше справлятися з емоційними та психологічними викликами, що виникають у кризових умовах. На жаль, реалії нашого часу такі, що ці компетенції дуже потрібні усім нам, в тому числі й молоді. Разом з тим, учасники вчилися командної роботи, екологічному спілкуванню та отримали позитивні враження від плідної співпраці», - говорить заступниця начальника управління сім’ї, молоді та спорту Яна Штурхецька.