В результаті артилерійського обстрілу в Покровську є загиблі та поранені

25.09.2024 09:15

Вчора, 24 вересня, близько 11:15 відбувся обстріл м.Покровськ, в результаті якого було поранено співробітника Покровського РУП, який рухався на автомобілі центральною частиною міста. Тип озброєння встановлюється.

О 16.50 російські війська завдали удару зі ствольної артилерії. Попередньо відомо про п?ять влучань.

В ході обстрілу загинуло 2 цивільні особи: обидва місцеві жителі, чоловіки 1990 та 1991 року народження. На момент обстрілу вони знаходились біля власних домоволодінь.

Пошкоджень зазнали також приватні будинки та автомобілі.

Покровська МВА висловлює щирі слова співчуття родинам загиблих. Серця сповнені болю від чергової трагедії, спричиненої російськими окупантами. Загибель молодих чоловіків – це непоправна втрата для їхніх родин і всієї громади.

Звертаємося до всіх мешканців Покровської громади: не нехтуйте своєю безпекою! Ситуація залишається небезпечною. Евакуюйтеся, поки є така можливість. Пам'ятайте, ваше життя – найвища цінність.