Шевченко: надзвичайники врятували жінку з-під завалів власного будинку

24.09.2024 11:35

Вчора, близько полудня, ворог завдав удару по житловому сектору селища Шевченко Покровського району, внаслідок чого було частково зруйновано приватний житловий будинок. За попередньою інформацією, під завалами могла перебувати одна людина.

На місце події прибули надзвичайники й розпочали аварійно-рятувальні роботи. Завдяки професійним діям рятувальників, з-під уламків будинку було деблоковано 64-річну жінку.

Під час проведення робіт надзвичайники розібрали близько 100 кг зруйнованих будівельних конструкцій.

На місці події рятувальники надали постраждалій першу домедичну допомогу, проте вона відмовилася від госпіталізації.