Благодійники продовжують допомагати тим, хто опинився в складних життєвих обставинах

23.09.2024 12:35

Днями представники БФ «Янголи Спасіння» спільно з інспекторами Координаційного комітету самоорганізації населення видали 480 гігієнічних наборів для мешканців громади, які опинились в складних життєвих умовах.

Списки отримувачів були складені спільно з ККСН, щоб забезпечити максимальну точність у розподілі допомоги.

Кожен набір містив необхідні засоби особистої гігієни для дітей та дорослих.

«Попри небезпеку ми продовжуємо надавати допомогу родинам у цей складний час. Завдяки підтримці благодійного фонду «Янголи Спасіння» ми можемо забезпечити надання необхідних гігієнічних засобів тим, хто цього найбільше потребує. Від Покровської МВА велика подяка за підтримку та співпрацю», - зазначила керівниця Координаційного комітету самоорганізації населення Покровської ТГ Марина Ухова.