ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТОВ «УКРГЄОСЕРВІС» ВІД ПОКРОВСЬКОГО ЦЕНТРА ЗАЙНЯТОСТІ

26.10.2018 18:54

Центр зайнятості

Покровським міським центром зайнятості Донецької області 15 грудня 2016 року, за ініціативи роботодавця було організовано та проведено презентацію ТОВ «Укргєосервіс».

Це далеко не перший захід в цьому році, спрямований на більш якісний підбір роботодавцем необхідних працівників та на ознайомлення шукачів роботи з підприємством. Цільовою аудиторією в цьому заході стали 34 безробітних, які відповідають вимогам роботодавця «Сьогодні клієнт служби зайнятості № 1 — роботодавець. Ми надаємо роботодавцям широкий спектр послуг щодо підбору персоналу абсолютно безкоштовно»- розпочала захід заступник директора Покровського міського центру зайнятості Донецької області Наталія Воробйова.

IMG 5009

Представник розповів, що ТОВ «Укргєосервіс» знаходиться у м. Торецьк Донецької області, займається розвідовальним бурінням , презентував безробітним вакантні посади майстра гірничого, забійника на вітбійних молотках, гірника очисного забою, прохідника, електрослюсаря підземного, стропальника-вантажника, машиніста електровозу підземного . Також безробітні були ознайомлені з основними вимогами до претендентів, характером та умовами праці, рівнем заробітної плати. Підприємство пропонує своїм потенційним робітникам офіційне працевлаштування з повним соціальним пакетом, забезпечення транспортом до місця роботи.

Шукачі роботи, які зацікавились пропозиціями працевлаштування мали змогу пройти попередню співбесіду. Така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною, оскільки адресно та оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.