• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Викладачка з Покровська Дар’я Жуковська презентувала розробку, яка допоможе вчителям підтримувати ментальне здоров’я

eye

445

17.09.2024 13:30

Новини громад

img

6-8 вересня 2024 року у Києві й Таллінні, одночасно на двох локаціях, відбувся AI for Ukraine Recovery Hackathon. Це хакатон із розробки рішень на основі штучного інтелекту – від підтримки психічного здоров’я постраждалих від війни до захисту від кібератак на критичну інфраструктуру. Протягом 48 годин 150+ учасників – ШІ-стартапи, розробники, студенти та всі, хто цікавиться ШІ, працювали над розробками та презентували свої проєкти перед представниками українського уряду, бізнесу й волонтерського руху.

В цьому хакатоні взяла участь Жуковська Дар’я Олександрівна, вчитель інформатики Ліцею№1 міста Покровська у складі команди «AnlnspiRise».

Робота на локації кипіла 3 дні. Воркшопи, зустрічі з менторами, робота над рішенням, невдачі і їх подолання, майстер-класи та неймовірна атмосфера поруч з людьми, що працюють над рішеннями з відновлення України. 

За останніми дослідженнями: 54% українських вчителів страждають від професійного вигорання, 37% вчителів потребують кращих навичок подолання стресу.

В майбутньому команда планує розробити мобільний додаток, який допоможе викладачам щодня дбати про своє ментальне здоров'я через практики. І це надзвичайно важливо!

За результатами фінального виступу Дар’ї Олександрівни, команда «AnlnspiRise» зайняла 3 місце та отримала винагороду у розмірі $2000. 

Дар’я Олександрівна ділиться враженнями від хакатону:

«Я двічі переміщена через війну і знаю, що таке стрес. Як викладач та вчитель, я на собі відчула, наскільки важливо дбати про своє ментальне здоров'я, адже те, що ми переживаємо, ми передаємо студентам і учням. Тому я дуже рада була презентувати найважливіший проєкт сьогодення! На цьому хакатоні ми працювали над 4 челенджем «Mental Health» і розробили чат-бот за моделлю Пезешкіана, який допомагає підтримувати баланс між чотирма основними сферами життя кожного дня. Наш чат-бот, створений на платформі ManyChat, також хотіли б впровадити штучний інтелект, який допоможе розпізнавати емоції викладачів і давати їм персоналізовані відповіді.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Гуманітарна підтримка для Покровської громади триває попри щоденні обстріли

Не зважаючи на постійні атаки ворога, гуманітарна допомога продовжує надходити до Покровської громади. Мешканці отримують продуктові набори, засоби гігієни, а також будівельні матеріали для термінової ліквідації наслідків обстрілів.

eye

41

Новини громад

06 червня 2025 16:36

«Емоції на піску»: як маленькі покровчани вчилися виражати почуття

Фахівці Покровського міського центру соціальних служб провели для маленьких покровчан захоплюючий арт-терапевтичний захід «Емоції на піску» у Кропивницькому.

eye

45

Новини громад

06 червня 2025 11:54

6 червня в Україні відзначають День журналіста

Сьогодні, коли Донеччина, зокрема і Покровська громада, залишається в епіцентрі війни, ваша робота — більше ніж просто фах. Ви тримаєте інформаційний фронт, зберігаючи історично важливі свідчення часу: чесне слово, правдивий кадр і голоси людей.

eye

42

Новини громад

06 червня 2025 10:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію