КОМПЛЕКС СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ «ПІД ОДНИМ ДАХОМ»

26.10.2018 18:52

Центр зайнятості

Продовжує свою діяльність у приміщенні Покровського міського центру зайнятості Донецької області інформаційно — консультаційний захід «Під одним дахом».

08 лютого 2017 року відбувся черговий інформаційно — консультаційний захід для внутрішньо переміщених осіб та інших категорій громадян. З початку 2017 року проведено вже п’ять таких заходів, які відвідали близько 80 осіб. Мета заходу — об’єднати зусилля різноманітних структур «Під одним дахом» для комплексного обслуговування громадян, які потребують консультування з питань їх соціального захисту. У заході прийняли участь представники Управління соціального захисту населення Покровської міської ради, Управління соціального захисту населення Покровської районної державної адміністрації, Покровського об’еднаного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, Покровської районної організації осіб з інвалідністю, Покровського міськрайонної організації товариства «Червоного Хреста України», Територіального центру соціального обслуговування Покровської РДА, Головного управління Держпраці у Донецькій області, Покровської Ліги ділових та професійних жінок.

«Необхідність оперативного реагування на сучасні виклики сьогодення обумовлює потребу в пошуках нових форм роботи з внутрішньо переміщеними особами, демобілізованими учасниками АТО, соціально вразливими категоріями населення. До таких форм можна віднести щотижневу організацію та проведення цього інформаційно-консультаційного заходу», — розпочав захід директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

DSC 0198

У ході спілкування учасники заходу отримали актуальну інформацію про послуги, які надає служба зайнятості, можливості професійного навчання, оформлення житлових субсидій, умов виплати пенсій у тому числі громадян з числа ВПО. Цікавилися питаннями щодо пенсійного забезпечення та підтвердження трудового стажу, оскільки його наявність суттєво впливає на право непрацездатних громадян на пенсійне забезпечення та розмір майбутньої пенсії. Також розглядалися питання участі громадян, а особливо з числа переселенців, у проектах іноземних неурядових організацій, спрямованих на адаптацію людей, та згуртування громади.

Так у ході засідання вирішені питання призначення субсидії особі, яка мешкає у селі Покровського району. Також за консультацією звернувся демобілізований учасник АТО з питанням оформлення субсидії та пільг на оплату ЖКП. Особа, яка перебуває на обліку в ЦЗ, як безробітна, звернулася з питанням врахування страхового стажу для виходу на пенсію за віком. Громадяни одержали вичерпні консультації та рекомендації щодо подальшого оформлення субсидій та пенсій. Надалі буде продовжена тісна співпраця служби зайнятості та органів державної влади, місцевого самоврядування, волонтерських організацій задля блага тих, кому сьогодні потрібна наша допомога.

«Коли відовідні законодавчі зміни набудуть чинності, процес впровадження позитивних змін у роботі служби зайнятості буде йти набагато швидше», - закінчив захід Микола Толмачов.