Аби полегшити шлях до безпеки: евакуйовані покровчани отримали дорожні набори

13.09.2024 12:50

Покровська МВА спільно із благодійниками продовжують докладати зусилля, щоб забезпечити евакуйованих жителів Донеччини найнеобхіднішим.

За підтримки Міжнародного товариства Червоного Хреста України кожен, хто евакуюється з громади до більш безпечних регіонів, отримав допомогу у вигляді індивідуальних гігієнічних наборів та питної води.

З кожним днем процес евакуації населення стає все більш важким. Ворог цинічно обстрілює дорожньо-транспортну інфраструктуру та шляхи, за якими курсує евакуаційний транспорт.

Евакуація проводиться залізничним та автомобільним транспортом. За потреби залучається спеціальний транспорт.

Після прибуття евакуйованим надається гуманітарна, правова, психологічна допомога та безкоштовне житло.

Зауважимо, що евакуація здійснюється безкоштовно.

Працює контактний центр Покровської МВА, який також приймає заявки на евакуацію: 0-800-300-101.