Реабілітаційний центр «Милосердя» знайшов нових друзів - помічників

12.09.2024 14:30

Покровський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Милосердя», який було релоковано до Закарпаття, продовжує налагоджувати комунікацію з представниками благодійних фондів і створювати комфортні умови для розвитку та навчання своїх вихованців.

Нещодавно представники Покровського ЦКРОІ «Милосердя» підписали партнерську угоду з установою «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області» та UN World Food Programme.

У рамках такої співпраці сьогодні центр отримав харчові продукти довготривалого зберігання. Кожен набір містить борошно, макарони, вівсянку, олію, горох, гречку, цукор.

«У цей нелегкий час, весь світ єднається, аби підтримати нас у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує. Вихованці Центру «Милосердя» та їхні батьки від щирого серця дякують благодійникам за турботу», – зазначила керівниця Центру Марина Алексєєнко.