ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОБОТОДАВЦЯ ПАО «ДТЕК «ДОНЕЦЬКОБЛЕНЕРГО» КРАСНОАРМІЙСЬКИЙ РЕС

26.10.2018 18:51

Центр зайнятості

2 лютого 2017 року фахівцями Покровського міського центру зайнятості Донецької області проведено Презентація роботодавця «ПАО «ДТЕК „Донецькобленерго“ Красноармійський РЕС», в якому прийняли участь 10 безрабітних та 1 особа, яка знаходиться в пошуку роботи. Також, в заході взяли участь представники роботодавця Людмила Стародуб та Світлана Туренко.

«Основним завданням діяльності Покровського міського центру зайнятості Донецької області завжди є активна робота щодо сприяння громадянам у підборі підходящої роботи, а роботодавцям — надання результативних послуг. Виходячи із сьогоднішньої ситуації на ринку праці, вимог роботодавців до претендентів на вакантні посади «Презентація роботодавця» — це один з найдієвіших способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи",- розпочала захід заступник директора Покровського МЦЗ Донецької області Наталія Воробйова.

DSC 0158

Презентуючи своє підприємство Світлана Туренко проінформувала про основні професії, які тут користуються попитом, режим роботи та її специфіку, рівень заробітної плати, соціальні гарантії для працівників, форму працевлаштування. Вона звернула увагу присутніх, що метою заходу є укомплектування вакансій оператор, електромонтер, тракторист, кабельник, які передбачають наявність електротехническої спеціальної освіти. Світлана Джафарівна наголосила, що на вакансії також можуть претендувати особи з групою інвалідності. Людмила Стародуб пояснила, що зоною обслуговування підприємства є м. Покровськ, м. Родинське та місто Мирноград. Презентація перетворилась у конструктивний діалог, безробітні отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх зацікавили. В результаті, два претендента виявили бажання працювати на підприємстві.