Через значні пошкодження енергетичних об’єктів відновити електропостачання у північній частині міста технічно неможливо

12.09.2024 10:40

Тиждень тому, 5 вересня, росія здійснила черговий акт тероризму. Її снаряди знову були спрямовані на об'єкти критичної інфраструктури. Серед них – енергетичні підприємства ДТЕК.

Внаслідок обстрілу без електропостачання на декілька діб залишилось майже все місто. Частині Покровська енергетики його повернули. Жителям району Динасового заводу, які досі без електропостачання, його відновити технічно неможливо.

Станом на сьогодні ворог залишив громаду без світла, газу та води. Крім того, нищить дорожню інфраструктуру та об’єкти критичної інфраструктури.

Вихід один – евакуюватись, поки є можливість виїхати з міста!