СПІВПРАЦЯ З РОБОТОДАВЦЯМИ РІЗНИХ СФЕР

26.10.2018 18:51

Центр зайнятості

С початку польових робіт виникла потреба в кадрах, тому кервник сільско господарського підприємства ТОВ «ОКНЕМЕР-АГРО» Наталія Єременко звернулася до Покровського міського центру зайнятості Днецької області.

«Сьогодні клієнт служби зайнятості № 1 — роботодавець. Ми надаємо роботодавцям широкий спетр послуг щодо підбору персоналу абсолютно безкоштовно»- зауважує директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов.

IMG 5292

ТОВ «Окнимер-Агро» знаходиться у с. Сергіївка Красноармійського району Донецької області, займається вирощуванням сільскогосподарських культур ,має потребу у трактористах, водіях. Безробітні, які виявили бажання працювати в цьому господарстві, з метою підвищення навичок були направлені в Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Безрорбітні мали можливість пройти стажування на майбутньому робочому місці.

Так була підвищена їхня кваліфікація. та після закінчення стажування були влаштовані на постійну роботу з повним соціальним пакетом. Така форма роботи з роботодавцями та шукачами роботи є ефективною, оскільки адресно та оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.