БРИФІНГ ДИРЕКТОРА ПОКРОВСЬКОГО МЦЗ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЩОДО РЕЗУЛЬТАТІВ РОБОТИ ЗА СІЧЕНЬ 2017

26.10.2018 18:50

Центр зайнятості

1 лютого в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області відбувся брифінг директора щодо результатів роботи за січень 2017 року.

Директор установи Микола Толмачов, спільно з начальниками відділів розповіли про роботу служби і відповіли на запитання журналістів. Під час заходу йшлося про ситуацію на ринку праці міста та району і перспективи його розвитку, а також про основні шляхи підвищення ефективності надання соціальних послуг населенню та впровадження нових стимулів для роботодавців створювати нові робочі місця. Станом на сьогоднішній день, кількість зареєстрованих в ЦЗ безробітних становить 390 осіб. Перебувало на обліку за цей період 484 особи. З них вже працевлаштовано 83 особи.

Значна увага приділяється працевлаштуванню вимушено переміщених осіб та учасників АТО. Статус безробітного протягом січня отримали 13 переселенців, з яких працевлаштовано 8 осіб. Дві особи пройшли професійне навчання, 1 особа взяла участь у громадських та роботах тимчасового характеру. З початку 2017 року до Покровського МЦЗ Донецької області за сприянням у працевлаштуванні звернувся 1 демобілізований військовослужбовець, який брав участь в антитерористичній операції. Йому був наданий повний спектр послуг відповідно до чинного законодавства. Всього на обліку перебуває 11 осіб. Покровський МЦЗ Донецької області продовжує співробітництво з Покровсько-Селидівським об’єднаним міським військовим комісаріатом з метою інформування безробітних громадян щодо служби за контрактом в Збройних Силах України. Окрім цього, за словами директора, за сприянням державної служби зайнятості є можливість одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності.

Також, Покровський МЦЗ Донецької області пропонує послуги і по навчанню, перенавчанню та підвищенню кваліфікації у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ. " Ми покращуємо свої сервіси і переходимо на абсолютно нові принципи роботи. Це стосується як обслуговування клієнтів, так і внутрішньої організації праці. Зокрема, всі закупівлі в центрах зайнятості (як товарів, так і послуг) відбуваються відкрито — через систему «Прозоро». — зауважив Микола Толмачов. Микола Толмачов нагадав про проведення щосереди о 10:00 ІКЗ «Під одним дахом» для соціально уразливих категорій населення за участю представників соціальних служб та організацій, на якому громадяни можуть отримати всю необхідну їм консультаційну допомогу.

DSC 0125 cr