• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Активну допомогу в евакуації населення Покровській МВА надають благодійники та волонтери

eye

607

02.09.2024 11:15

Новини громад

img

Через загострення бойових дій та наближення лінії фронту в громаді триває евакуація місцевих жителів. До більш безпечних регіонів люди виїжджають як залізницею, так і автотранспортними засобами, які організовують благодійники. 

Один з них – волонтер БО «БФ Долоньки милосердя» Дмитро Брик. 

Коли чоловік дізнався про непросту ситуацію, в якій опинилися покровчани, вирішив допомогти в евакуаційних заходах та розміщенні людей. 

Дмитро вже двічі вивозив наших мешканців до облаштованих шелтерів у Харківській області, один з яких розташований у селі Покотилівка. Родини не лише влаштувалися у зручних приміщеннях, а й отримують триразове харчування та допомогу в оформленні соцвиплат. 

Дякуємо всім фондам та організаціям за активну життєву позицію та ту допомогу, яку вони надають покровчанам!

Запис на евакуацію триває за номером Контактного центру громади: 0-800-300-101

Евакуюйтеся, не зволікайте!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Визнання тих, хто тримає громаду: рятувальники та енергетики нагороджені медалями «За оборону Покровська»

До Дня Конституції України начальник Покровської МВА Сергій Добряк спільно із заступником міського голови Миколою Шабельником на Донеччині вручили пам’ятні медалі «За оборону міста Покровськ» рятувальникам 9 ДПРЗ та енергетикам ДТЕК.

eye

67

Новини громад

28 червня 2025 12:23

В результаті обстрілу Покровська 22-річний хлопець отримав осколкові поранення

27 червня близько 06:40 відбувся ворожий обстріл FPV-дроном с. Гришине, внаслідок чого пошкоджено приватний будинок. Інформація щодо постраждалих не надходила.

eye

36

Новини громад

28 червня 2025 09:20

Привітання начальника Покровської МВА Сергія Добряка з Днем Конституції України

Сьогодні ми відзначаємо День Конституції України — Основного Закону нашої держави, який гарантує кожному з нас право на свободу, гідність, безпеку та справедливість.

eye

40

Новини громад

28 червня 2025 08:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію