Вічна шана Героям: у старостинських округах Покровської ТГ вшанували пам’ять загиблих воїнів в громаді

29.08.2024 10:46

Сьогодні по всій території громади відбулись траурні мітинги-реквієми, участь в яких взяли керівники старостинських округів та небайдужі мешканці.

Хвилиною мовчання вшановано світлу пам’ять не лише тих, хто загинув в Іловайській трагедії, а й десятки тисяч полеглих Захисників і Захисниць України в сучасній російсько-українській війні від 2014 року. Вони стоять в одному ряду з усіма поколіннями борців за волю і державну самостійність.

Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих Захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх синів, дочок, чоловіків, братів, сестер.

Вічна пам’ять у наших серцях тим, хто пішов у безсмертя, і вічний їм спокій там, на небесах! Честь і хвала живим!

Слава Україні!
Героям Слава!