ГМ «Проліска» надала постраждалим від обстрілу гуманітарну допомогу

22.08.2024 15:35

Уночі 20 серпня ворог завдав удару по Покровську. Сьогодні гуманітарна місія «Проліска» в черговий раз надає допомогу мешканцям, домогосподарства яких зазнали руйнувань.

71 постраждалий житель отримав ковдри та набори гігієни. Також людям видали 32 ліхтарі та 32 термокухлі.

Консультування з соціальних питань та інформування з питань евакуації отримали 10 набувачів допомоги. Діти, які були присутні на видачі, отримали смаколики.

«Разом ми продовжуємо докладати зусиль щоб допомогти всім постраждалим від обстрілу. Велика вдячність благодійникам за неоціненну допомогу», - подякувала керівниця ККСН Покровської МВА Марина Ухова.