Задля безпеки громадян КП «Покровськводоканал» проводить заміну водопровідних та каналізаційних люків

16.08.2024 10:00

Всього на балансі підприємства знаходиться 3337 водопровідних та каналізаційних колодязів, відповідно така ж кількість і люків.

З початку 2024 року фахівцями КП «Покровськводоканал» змонтовано нових колодязів 11, відремонтовано 53 колодязі та встановлено  нових 74 одиниці пластикових та залізобетонних люків.

«Фахівцями підприємства постійно ведеться моніторинг стану та наявності люків. Диспетчерська служба відповідально реагує на всі заявки про відсутність або руйнування кришки люка на колодязі та оперативно проводиться заміна, тому що відкритий колодязь - це загроза життю та здоров’ю громадян та тварин, які можуть у будь-який час потрапити у нього", - зазначив в.о. директора КП «Покровськводоканал» Максим Вакуленко.

Фахівці КП "Покровськводоканал" просять мешканців буди уважними, і, помітивши відкритий каналізаційний або водопровідний  колодязь, повідомляти про це диспетчерську службу підприємства або телефонувати на Контактний Центр м.Покровськ за номером: 0-800-300-101.