Запрошуємо на тренінг для громадськості: Що таке справедлива трансформація та як вона допоможе вугільним громадам

08.08.2024 11:15

Центр екологічних ініціатив "Екодія" запрошує активістів та активісток, а також представників та представниць громадських організацій, які працюють у вугільних громадах України, на захід.

Учасники та учасниці тренінгу матимуть змогу:

• детальніше ознайомитися із концепцією справедливої трансформації та можливостями долучатися до цього процесу на рівні своєї громади та всієї країни,
  • дізнатися про переваги та можливості, які може надати громаді справедлива трансформація,
  • навчитися ефективніше розповідати про свою роботу вашій аудиторії та співпрацювати з медіа,
  • обмінятися досвідом з активістами та активістками вугільних громад усієї України,
  • ознайомитися з практичними проєктами справедливої трансформації, що вже втілюються в Україні.

Програма заходу (уточнюється)

ДЕНЬ 1 – Досвід Екодії

9:30 – 10:00 Реєстрація

10:00 – 11:00 Знайомство учасників, обговорення очікувань та цілей зустрічі

11:00 – 12:00 Що таке справедлива трансформація та що з нею робити.
Анастасія Бушовська, фахівчиня з енергетичної політики та справедливої трансформації

12:00 – 12:15 Кава-пауза

12:15 – 13:00 Приклади проєктів справедливої трансформації з закордону, приклади в Україні, можливості для фінансування.

13:00 – 14:00 Обід

14:00 – 16:00 Комунікація: як розповідати про свою роботу так, щоб вас запам’ятали та полюбили.
Олександра Хмарна – керівниця відділу комунікацій ГО Екодія

16:00 – 16:15 Кава-пауза

16:15 – 18:00 Робота з медіа: Як розказувати про свої проєкти, партнеритися з медіа та ефективно комунікувати.
Галина Мельник – медіакоординаторка ГО Екодія

18:00 – 19:00 – Вечеря

ДЕНЬ 2 – Обмін досвідом та рішеннями

9:00 – 10:45 Обмін досвідом: інтерактивна сесія

10:45 – 11:00 Кава-пауза

11:00 – 13:00 Пошук рішень: інтерактивна сесія

13:00 – 14:00 Обід

14:00 – 18:00 Трансформація Червонограду – “змінюємо місто з любов’ю”. Екскурсія-знайомство з трансформаційними проєктами міста
Андрій Залівський – міський голова Червонограда

Дата: 4-5 вересня

Місце: Червоноград, Львівська область

Форма для ваших заявок: https://forms.office.com/e/4DZ59RTk5X

Участь у тренінгу безкоштовна, витрати на харчування та проживання (1 або 2 ночі) покриває Екодія.

За необхідності Екодія також може компенсувати учасникам та учасницям витрати на проїзд з та до Червонограда. Ми покриваємо витрати лише на автобус та/або потяг (плацкарт, купе, інтерсіті 2 класу) після події за умови подачі усіх необхідних документів для компенсації. У випадку відсутності на тренінгу з будь-яких причин, компенсація не надаватиметься.

Хто може взяти участь?

До участі запрошуються як представники та представниці громадських організацій, а також активісти й активістки із вугільних громад, які опікуються соціальними, економічними, енергетичними та екологічними темами. Досвід роботи із темою справедливої трансформації не є обов’язковим. Перевагою буде позитивний досвід співпраці з Екодією.

Кількість місць обмежена, тому учасників та учасниць відбиратиме команда Екодії на основі досвіду та мотивації, описаних у ваших заявках. У разі великої кількості заявок участь представників та представниць громадських організацій може бути обмежена до однієї особи від організації.

До участі розглядатимуться лише повнолітні громадяни та громадянки України, що проживають на підконтрольній Україні території та готові самостійно організувати та оплатити свій доїзд до Червонограда (з можливістю подальшої компенсації за потреби).

Для участі потрібно заповнити форму за посиланням https://forms.office.com/e/4DZ59RTk5X

Заявки приймаються до 21 серпня. Про результат відбору "Екодія" повідомить за вказаними в анкеті контактами не пізніше 28 серпня.

Подія проводиться в межах проєкту «Нова енергія – сприяння діалогу для сталого розвитку українських вугільних регіонів», що реалізується партнерськими організаціями – Germanwatch, Центром екологічних ініціатив “Екодія”, Луганським обласним правозахисним центром “Альтернатива” за підтримки Федерального міністерства економіки та захисту клімату Німеччини у співпраці з Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ)