Комунальники на варті порядку

02.08.2024 09:30

Працівники комунальних підприємств щодня з самого ранку працюють на повну силу, аби встигнути зробити якомога більше роботи та якнайшвидше навести лад на вулицях нашого міста. Люди працюють, попри небезпеку, з вірою, що ЗСУ переможе чорні сили зла, які насуваються на нашу українську Донеччину.

Щоденно за графіком та установленим маршрутом працівники дільниці «Санітарна очистка міста» КП «Багатогалузеве комунальне підприємство» курсують містом, забираючи щотижня понад 200 тонн сміття.

Сьогодні планово вивозиться сміття з євроконтейнерів на проспекті Шахтобудівників.

"Ми продовжуємо кожен день планово виконувати роботи з вивозу сміття всієї Покровської громади. В державному секторі ми щоденно працюємо у м. Родинське, і м. Покровськ, а в приватному секторі з понеділка по п'ятницю за встановленими маршрутами згідно з графіком", – зазначає головний інженер КП «БКП» Юрій Кій.

У вивозі ТПВ залучені п'ять сміттєвозів. Щодня вони збирають до 200 кубометрів сміття.

Кожен день на дільниці "Санітарна очистка міста" працює 15 осіб. В кожній бригаді один водій та два вантажники. Щодня вони працюють на 5 сміттєвозах з 7:00 до 16:00.

Зараз підприємство обслуговує понад 56 тисяч абонентів.

Спочатку повномасштабного вторгнення вивезли понад 4 000 м.куб. сміття, яке утворилось внаслідок обстрілів, зокрема це будівельне сміття, залишки вікон та меблів.

Рівень оплати за послугу в громаді впав на 10%, тому що покровчани виїжджають в більш безпечні місця.

Закликаємо мешканців ставитися з розумінням та повагою до відповідальної і складної роботи наших комунальних служб.