Розмітка – запорука безпеки руху: у Покровську ведуться дорожні роботи

30.07.2024 17:30

Сьогодні фахівці комунального підприємства "Покровськавто" продовжують нанесення дорожньої розмітки згідно з пунктом 1.14 Правил дорожнього руху на проспекті Шахтобудівельників та вулиці Данила Шумука (колишня Поштова).

"Роботи проводяться з використанням спецфарби. Від Покровської МВА ми отримали додаткові 660 кілограмів такої фарби. Це дозволить нам відновлювати дорожню розмітку не тільки на центральних вулицях з інтенсивним рухом, а і на не менш важливих, але менш завантажених транспортом вулицях нашої громади", – повідомив начальник відділу транспорту Покровської міської ради Андрій Луганський.

Зазначимо, що розмітка на покритті доріг та дорожні знаки допомагають водіям і пішоходам орієнтуватися у русі як у світлу, так і в темну пору доби, тим самим сприяючи підвищенню безпеки руху.