Постраждалим від обстрілу прийшли на допомогу незмінні партнери Покровської громади

30.07.2024 16:55

Гуманітарна місія «Проліска» привезла власникам пошкодженого житла непродовольчі товари, зокрема теплі ковдри та ліхтарі.

Фонд «Янголи Спасіння» у співпраці з УВКБ ООН оперативно відреагував на трагедію та привіз будівельні матеріали.

Представники БФ «Право на захист» також не лишилася осторонь. Юристи надають кваліфіковану правову допомогу та захищають права постраждалих.

«Від початку повномасштабного вторгнення Покровська громада потерпає від обстрілів ворога. За цей час у нас з’явились надійні партнери. І сьогодні вони вчергове довели, що не залишать людей сам на сам з бідою. Велика вдячність благодійникам за неоціненну допомогу», – подякувала керівниця ККСН Марина Ухова.