ОТРИМАННЯ КОМПЛЕКСУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ «ПІД ОДНИМ ДАХОМ» У ПРИМІЩЕННІ ПОКРОВСЬКОГО МЦЗ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

23.10.2018 20:14

Центр зайнятості

17 травня 2017 року відбувся черговий інформаційно — консультаційний захід «Під одним дахом» для внутрішньо переміщених осіб та інших категорій громадян.

У заході прийняли участь представники Управління соціального захситу населення Покровської міської ради Донецької області, Покровської ліги ділових та професійних жінок, Красноармійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, Покровської районної організації осіб з інвалідністю, Покровського міськрайонної організації товариства «Червоного Хреста України», Територіального центру соціального обслуговування Красноармійської РДА, Головного управління Держпраці у Донецькій області.