Працівники КП "Ритуальна служба" щодня наводять лад на кладовищах Покровської громади

26.07.2024 11:20

Сьогодні на кладовищі селища Шевченко працює 6 працівників. Проводять покіс трави, вирубку порослі та вивіз сміття.

«Усього на кладовищах працює 25 осіб, за допомогою Центру зайнятості в нас вже працює 13 людей, які прийняті по договору суспільно корисних робіт», – розповів директор КП «Ритуальна служба» Андрій Масенець.

У прибиранні використовується техніка КП "БКП", зокрема важка техніка – самоскиди, трактори, навантажувачі. Загалом по громаді вивозяться близько 200 кубометрів сміття за місяць.

Комунальники закликають :не накопичуйте сміття на могилах, біля могил та на вузьких стежках, звідки його складно дістати. Також не слід використовувати штучні квіти, адже вони заподіюють величезну шкоду екології. Дбаймо про довкілля разом!