• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська громада стала членом міжнародної організації ICLEI

eye

514

25.07.2024 16:05

Новини громад

img

Наприкінці червня відбувся 11-й Європейський форум міської стійкості (EURESFO), який був організований ICLEI. Участь у ньому взяв начальник управління стратегічного планування, зовнішніх зв'язків та комунікацій Покровської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області Олег Фролов. На форумі він презентував учасникам Покровську громаду та розповів про головні виклики, що постали сьогодні перед нею, стратегічні та оперативні цілі розвитку, а також про заходи з відновлення та трансформації нашої громади.

За результатами домовленостей під час проведення форуму Покровська громада подала заявку на вступ до членства в ICLEI і днями отримала позитивну відповідь.

ICLEI є провідною у світі мережею місцевих і регіональних органів влади, відданих сталому розвитку. Це глобальна мережа, яка співпрацює з більш ніж 2500 місцевими та регіональними органами влади, які прагнуть сталого розвитку міст. 

ICLEI підтримує своїх членів у пошуку стійких рішень, пропонує містам платформу для взаємодії з однодумцями, а також ресурси та інструменти для стимулювання позитивних екологічних, економічних і соціальних змін. Ця міжнародна організація тісно співпрацює з європейськими мережами, Європейською Комісією, Комітетом регіонів та багатьма іншими організаціями, які сприяють сталому розвитку.

Спираючись на досвід і знання ICLEI у широкому діапазоні тематичних областей, міста, члени організації перетворюють стале майбутнє, яке вони собі уявляли, на реальність у сьогоденні.

Таким чином, наша громада приєдналася до глобальної мережі міст, які амбітно ставляться до сталого розвитку в Європі та в усьому світі.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Визнання тих, хто тримає громаду: рятувальники та енергетики нагороджені медалями «За оборону Покровська»

До Дня Конституції України начальник Покровської МВА Сергій Добряк спільно із заступником міського голови Миколою Шабельником на Донеччині вручили пам’ятні медалі «За оборону міста Покровськ» рятувальникам 9 ДПРЗ та енергетикам ДТЕК.

eye

59

Новини громад

28 червня 2025 12:23

В результаті обстрілу Покровська 22-річний хлопець отримав осколкові поранення

27 червня близько 06:40 відбувся ворожий обстріл FPV-дроном с. Гришине, внаслідок чого пошкоджено приватний будинок. Інформація щодо постраждалих не надходила.

eye

30

Новини громад

28 червня 2025 09:20

Привітання начальника Покровської МВА Сергія Добряка з Днем Конституції України

Сьогодні ми відзначаємо День Конституції України — Основного Закону нашої держави, який гарантує кожному з нас право на свободу, гідність, безпеку та справедливість.

eye

33

Новини громад

28 червня 2025 08:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію