Solidarites International передала набори гігієни для дітей Покровської громади

25.07.2024 14:05

Французька неурядова гуманітарна організація Solidarites International (Міжнародна солідарність) продовжує місію допомоги населенню, яке постраждало від конфліктів, насильства та природних явищ, а саме: якнайшвидше та якомога ефективніше задовольняти життєво важливі потреби людей у воді, їжі, засобах гігієни, житлі тощо.

Сьогодні від цієї організації Покровська громада отримала 100 гігієнічних наборів для дітей, до складу якого входять спеціальні креми, присипки, олійка, шампунь, серветки тощо.

Найближчим часом комісія гуманітарного штабу розподілить допомогу і після цього почнеться видача.

«Дякуємо благодійній організації за їхню невтомну працю і постійну підтримку нашої громади. Ця допомога є надзвичайно важливою для багатьох родин і ми щиро вдячні за співпрацю та турботу про наших мешканців», – зазначив керівник гуманітарного штабу Дмитро Єрмолович.