• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Від підгузків до будівельного сміття: що руйнує каналізацію Покровська

eye

393

25.07.2024 11:55

Новини громад

img

КП «Покровськводоканал» продовжує забезпечувати надійну та стабільну роботу каналізаційного господарства міста.

Незважаючи на те, що централізоване водопостачання у Покровську територіальну громаду здійснюється за графіком, навантаження на каналізаційні мережі від цього меншим не стало. У каналізацію потрапляє багато чого, що не розчиняється водою, і це приводить до постійних заторів, які кожного дня усувають працівники КП «Покровськводоканал». 

«Щоденно робітники нашого підприємства вичищають з мереж і колекторів купи сміття. До системи каналізації потрапляє все, що мало б потрапляти до смітника: це і побутові та будівельні відходи, і засоби особистої гігієни, і харчові продукти, і ганчір’я, і підгузки, і целофанові плівки тощо. З початку року каналізаційна бригада усунула вже 1145 заторів», – розповів в.о. директора КП «Покровськводоканал» Максим Вакуленко.

Тому комунальники звертаються до покровчан з проханням відповідально і дбайливо використовувати каналізацію, не засмічувати її, і система віддячить довгими роками ефективного водовідведення.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Минулої доби внаслідок обстрілів у Покровську 5 людей отримали поранення

16 травня близько 05:00 ворог завдав удару по північній частині Покровська, в результаті чого отримали поранення дві людини: чоловік 1965 р.н. та жінка 1975 р.н.

eye

19

Новини громад

17 травня 2025 09:20

Відбулося засідання Координаційної ради з питань сімейної політики та протидії насильству

15 травня під головуванням заступника начальника Донецької ОДА Олександра Шевченка відбулося чергове засідання регіональної координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству.

eye

71

Новини громад

16 травня 2025 17:25

Покровський гирьовик увійшов до списку кращих спортсменів Донеччини

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації продовжує щомісячно підбивати підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

eye

45

Новини громад

16 травня 2025 17:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію