До уваги роботодавців!

25.07.2024 09:39

Нагадуємо про можливість отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб під час дії воєнного стану.

Порядок надання компенсацій затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 №331.
Компенсація надається за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, які отримали довідку про взяття на облік ВПО після 24 лютого 2022 року.

Термін надання компенсації становить:

• до 3 місяців — за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб;
  • до 6 місяців — за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю.

Щомісячний розмір компенсації становить 8 000 грн.

Заяву на компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи можна подати не раніше, ніж після 5-ти робочих днів після її працевлаштування та не пізніше 6-ти місяців з дня працевлаштування особи.

Для отримання компенсації витрат за другий та наступні місяці роботодавець підтверджує продовження зайнятості осіб, стосовно яких прийнято рішення щодо надання компенсації витрат, засобами Порталу Дія або шляхом подання відомостей про працівників до центру зайнятості (безпосередньо або на електронну пошту).

Детальніше про послугу можна ознайомитись за посиланням