ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКИХ РОБІТ

23.10.2018 20:11

Центр зайнятості

Напередодні святкування Дня незалежності України Покровський міський центр зайнятості спільно з Управлінням міського господарства вже втретє організовує оплачувані громадські роботи.

23 серпня 2017 року Покровським міським центром зайнятості Донецької області направлено близько 20 осіб для виконання робіт з облагородження міста.

«Оплачувані громадські роботи — корисний вид зайнятості не тільки для громадськості та міста, але й для безробітних, так як вони мають можливість отримати додаткову фінансову підтримку під час пошуку роботи», — наголосив директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

Треба зазначити, що для наведення порядку у місті, завжди буде недостатньо роботи персоналу Управління міського господарства та залучення безробітних до громадських робіт. Порядок у місті починається з тебе!