Їх можна відновити: мешканців Покровська просять не забирати пошкоджені дорожні знаки

23.07.2024 14:05

Відділ транспорту Покровської міської ради та працівники комунального підприємства «Покровськавто» продовжують роботи в місті: займаються нанесенням дорожньої розмітки і заміною та встановленням зруйнованих дорожніх знаків.

«На жаль, у нас є проблема: щоранку виявляється дуже багато зруйнованих або пошкоджених знаків дорожнього руху та табличок. Тому є прохання до мешканців: не забирайте ці дорожні знаки, а повідомте про пошкодження. Наші фахівці їх зберуть та відновлять», – звертається до жителів начальник відділу транспорту Покровської міської ради Андрій Луганський.

Зараз на вулиці Привільна працюють над відновленням стійки світлофора та дорожнього знаку «Пішохідний перехід».

Поки дозволяють погодні умови, працівника КП «Покровськавто» продовжуватимуть оновлювати дорожню розмітку, а з настанням осіннього-зимового періоду перейдуть до відновлення дорожніх знаків та зупинок.