ДОПОМОГА ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ САМОЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

23.10.2018 20:10

Центр зайнятості

З року в рік служба зайнятості вдосконалює методи роботи та запроваджує новації.

Серед них — різноманітні он-лайн курси, які користуються попитом у безробітних. З метою вдосконалення взаємодії між державою, бізнесом та суспільством Покровський міський центр зайнятості пропонує скористатись можливістю проходження навчання основам підприємницької діяльності в рамках безкоштовних онлайн-курсів «Твій бізнес: кроки до успіху» та громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus», які створено у співпраці з досвідченими викладачами кращих навчальних закладів України та за фінансової підтримки Королівства Нідерланди.

Навчання організоване у зручний для всіх бажаючих спосіб. Відео лекції, тести та форум — доступні цілодобово. Все, що потрібно для навчання на вищевказаних освітніх порталах — доступ до Інтернету. Кожен, хто опанував цикл відео лекцій та текстових завдань для закріплення знань, зможе отримати Сертифікат встановленого зразку. Також повідомляємо, що Донецька обласна служба зайнятості здійснює супровід підприємців для участі у програмі безкоштовного стажування (терміном до 10 днів) у країнах Євросоюзу та грантових програмах фінансової підтримки від Донецької облдержадміністрації. Інформація щодо програм розміщена на сайті Донецької облдержадміністрації розділ Поточна діяльність/ Малий та середній бізнес.

Крім цього, за інформацією посольства України В США, Міністерством торгівлі США був оприлюднений календар спеціальної програми бізнес стажувань SABIT на 2017 рік. Це спеціальний проект консалтінгової допомоги, обміну професійним досвідом та стажувань Міністерства торгівлі США зі сприяння реалізації економічних реформ. За більш детальною інформацією щодо тематики, регістрації та навчання основам підприємницької діяльності можете звернутися до презентаційних матеріалів, які додаються, а також у відділі активної підтримки безробітних Покровського міського центру зайнятості Донецької області (каб.№ 104), або за тел. 2-11-16.