Уточнена інформація щодо обстрілу Покровської ТГ

20.07.2024 10:45

В ніч на 20 травня відбувся найбільш масований обстріл Покровської громади від початку повномасштабного вторгнення.

Окупаційні війська армії рф влучили в об'єкт комунальної форми власності та 5 приватних підприємств. Внаслідок обстрілу пошкоджено 5 багатоквартирних будинків та 10 приватних домогосподарств.

За словами начальника УКБ Артема Колосова, на місцях ворожих влучань вже працюють комунальні служби міста.

До ліквідації наслідків обстрілу залучено 7 ремонтних бригад у кількості 28 осіб.

Організовано підвезення матеріалів для відновлення пошкодженого майна та вивіз будівельного сміття.

Також очікується надання гуманітарної допомоги від благодійної організації.

Вкотре закликаємо мешканців до евакуації! Життя і здоров'я дорожче за всі страхи й побоювання! Сотні тисяч наших земляків уже пройшли цей шлях і зараз перебувають у безпечних місцях зі своїми близькими.

Наважуйтесь! Ви зможете у безпеці пережити цей складний час, дочекатися нашої перемоги та спокійно повернутися додому.