БФ "Янголи спасіння" продовжують допомагати долати наслідки обстрілів

17.07.2024 15:15

Попри безперервні обстріли Донецької області, які ворог веде переважно по житловим кварталам населених пунктів, не зневірюються ані самі люди, ані ті, хто їм щиро прагне допомогти.

Вчора черговий ворожий авіаудар пошкодив будинки у приватному секторі Покровська. Понад 30 мешканців міста звернулися до Контактного центру, щоб повідомити про пошкодження своїх осель.

Сьогодні ж на допомогу постраждалим прибули представники благодійного фонду "Янголи Спасіння".

Вони доставили набори 30 будівельних матеріалів, які включають тарпаулін, листи OSB, цвяхи, дошки, рейки, саморізи, монтажну піну, плівку та додатково 60 листів OSB, брезент та плівку.

Ця ініціатива стала можливою завдяки співпраці БФ "Янголи Спасіння" з Агентством ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

БФ "Янголи Спасіння" вже давно зарекомендували себе як надійний партнер громади у складні часи. Вони завжди одними з перших прибувають на місця обстрілів, надаючи власникам пошкоджених будинків необхідні матеріали для першочергового ремонту.

Люди з вдячністю приймають допомогу і щиро дякують благодійникам.

Допомога триває.