ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ «КРОК ДО РОБОТИ»

23.10.2018 20:09

Центр зайнятості

20 вересня 2017 року фахівці Покровського міського центру зайнятості Донецької області на чолі з директором Миколою Толмачовим провели Ярмарок вакансій «Крок до роботи» в приміщенні позашкільного навчального закладу «Центр творчості та дозвілля» відділу освіти Покровської міської ради з метою інформування населення про напрямки роботи державної служби зайнятості, стан регіонального ринку праці, права та можливості громадян.

Даний захід розрахований на незайнятих громадян міста Покровська та Покровського району, в тому числі громадян, тимчасово переселених із зони АТО, демобілізованих учасників АТО, а також молоді, яка закінчила або припинила навчання у школі, учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл.

DSC 0892

В заході прийняли участь представники 10 підприємств — роботодавців, з них: ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська», Відділ освіти Покровської міської ради, ПРАТ «КДЗ», ТОВ «ДАНКОМ», Красноармійське управління по газопостачанню та газифікації, ФОП Головко Микола Вікторович, КП «Покровськтепломережа», Красноармійська філія ПРаТ «Страхова компанія «АСКО-ДОНБАС ПІВНІЧНИЙ», КП «УМГ», ДВНЗ «Донецький національний технічний університет», вчителі та шкільна молодь НВК № 1 , Багато профільної гімназії та загальноосвітніх шкіл міста Покровська, громадяни, які шукають роботу або бажають її змінити. Всього близько 200 осіб. Також в заході прийняли участь представники ТОВ «Телебачення «Капрі», ТОВ «ТК «Орбіта».

«Головна мета служби зайнятості — щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни» — розпочав захід Микола Толмачов. У своєму виступі Микола Іванович звернув увагу на можливість неформального навчання, отримання ваучерів та навчання в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Присутні були проінформовані щодо стану ринку праці та послуг служби зайнятості, отримали інформацію стосовно законодавства, можливостей служби в питаннях працевлаштування, професійного навчання за кошти та за направленням служби зайнятості.

DSC 0904

Увазі присутніх запропонована інформація про вільні робочі місця та вакантні посади в місті Покровськ та Покровському районі.

Представники підприємств та установ, які прийняли участь у заході, супроводжували свої виступи відео презентаціями та відповіли на численні запитання присутніх, у тому числі з приводу працевлаштування, основних вимог до претендентів, характер та умови праці, рівня заробітної плати.

Ярмарок став корисним як для роботодавців, так і для тих хто шукає роботу. Для роботодавців захід дає можливість зберегти час та кошти, презентувати своє підприємство, а також поділитися досвідом з іншими представниками. Шукачі роботи отримали нагоду дізнатись про відкриті вакансії, пройти першу співбесіду, отримати професійні поради щодо працевлаштування та особисто познайомитись з представниками підприємств.

Служба зайнятості — це сервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомагаючи людям та завжди відкрита для співпраці.

DSC 0951