Благодійники на варті: непродовольчі товари, правова підтримка та надія для постраждалих від обстрілів у Покровську

17.07.2024 13:15

Вчора Покровськ знову зазнав обстрілів з боку окупантів, що призвело до пошкоджень житлових будинків. Благодійні організації не гаючи часу мобілізувалися, щоб допомогти мешканцям, які опинилися у скруті.

Представники гуманітарної місії "Проліска" доставили постраждалим непродовольчі товари першої необхідності, такі як термоковдри та ліхтарі. Ця допомога є особливо цінною для тих, хто втратив свої домівки. Окрім того, ГМ "Проліска" запропонувала допомогу у відновленні документів, які були знищені внаслідок обстрілу.

Команда БФ "Право на захист" також не лишилася осторонь. Юристи надають кваліфіковану правову допомогу та захищають права постраждалих.

"На жаль, Покровська громада стає все частіше мішенню для ворожих обстрілів, - з сумом зазначає керівниця ККСН Покровської ТГ Марина Ухова. - Страждають мирні жителі, чиї домівки руйнуються. Ми щиро вдячні благодійникам за їхню оперативну та життєво необхідну допомогу. Це дає нам надію та сили йти далі."