• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді відбулася видача продуктів для людей з інвалідністю

eye

58

10.07.2024 15:30

Громада 1

img

Покровська громада продовжує робити все можливе для підтримки своїх мешканців у важкі часи, демонструючи єдність і турботу про кожного. Особливо допомагають у вирішенні цього питання міжнародні та благодійні організації.

Сьогодні у Координаційному комітеті самоорганізації населення Покровської громади відбулася видача наборів продуктів для людей з інвалідністю 1 і 2 груп. Завдяки підтримці благодійників World Central Kitchen було видано 550 наборів харчових продуктів.

World Central Kitchen – це благодійна організація, яка з першого місяця повномасштабного вторгнення в Україні забезпечувала їжею тих, хто постраждав від наслідків війни.

До складу набору входять продукти тривалого зберігання, а саме різні види круп, консерви, олія, чай, згущене молоко тощо.

Завдяки допомозі благодійників, сотні мешканців громади отримали необхідні продукти, що значно полегшить їхнє життя на певний час. 

«Ми завжди прагнемо забезпечити наших громадян найнеобхіднішим, особливо тих, хто цього потребує найбільше. Люди з інвалідністю стикаються з численними викликами, і наша мета – полегшити їхнє життя, надавши необхідну допомогу. Ми вдячні нашим благодійникам за їхню небайдужість», – зазначила керівниця ККСН Покровської ТГ Марина Ухова.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

23

Громада 1

12 липня 2024 14:05

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

27

Громада 1

12 липня 2024 12:30

Реалізація програми підтримки підприємців: визначено ще одного претендента на відшкодування ставок по кредиту

Покровська МВА спільно з АТ «Ощадбанк» впровадили Програму підтримки малого та середнього бізнесу, в рамках якої місцеві підприємці мають нагоду отримати кредит на розвиток бізнесу, відсотки за яким будуть погашатися з місцевого бюджету.

eye

107

Громада 1

10 липня 2024 17:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію