• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Ми маємо бути готовими до зими. Вона буде важкою», – Сергій Добряк під час апаратної наради

eye

89

10.07.2024 12:15

Громада 1

img

Сьогодні, 10 липня, під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка відбулась апаратна нарада з заступниками очільника громади, під час якої була розглянута робота структурних підрозділів за всіма напрямками життєдіяльності громади. 

Одне з основних питань стосувалось вирішення «водного питання» та підготовки до опалювального сезону. Як зауважив Сергій Добряк, у громаді має бути продовжена робота з буріння та облаштування свердловин, які стануть альтернативним джерелом у випадку повної відсутності водопостачання. 

За словами Олексія Стебеля, активно готуються до осінньо-зимового періоду всі комунальні підприємства міста. Фахівці КП «Покровськтепломережа» ремонтують накопичувані резервуари, проводять гідравлічні випробування магістральних трубопроводів теплових мереж, виконують ремонтні роботи по заміні підживлюючих насосів та запірної арматури. 

КП «Покровськводоканал» продовжують роботи із заміни внутрішніх мереж, чистки колодязів та усунення аварійних ситуацій. 
За благоустроєм громади слідкує КП «БКП», працівники якого сьогодні залучені й до розвезення деревини пільговим категоріям населення з пічним опаленням. 


Своєю чергою, Наталія Іваньо, яка опікується соціальною сферою, подякувала комунальникам за цю роботу і зауважила, що дрова вже отримали близько 300 домогосподарств, які розташовані по всій території Покровської громади. 

Медична та освітня сфери працюють в штатному режимі. Відділ культури та ОКС реалізує грантові проєкти, в рамках яких проводиться низка заходів. 

«Передбачено створення зображень для подальшого виготовлення сувенірної продукції, екосумок та листівок, банерів, які надалі будуть розміщені на будівлі кінотеатру «Мир», - розповіла Маргарита Ідрісова.

Крім того, в громаді продовжується реалізація проєкту «Співдія», в рамках якого днями до громади надійшли набори солодощів, які планують передати дітям пільгових категорій. 

Триває видача гуманітарної допомоги. Як зауважила Наталія Іваньо, сьогодні в комітеті самоорганізації населення продуктові набори отримують особи з інвалідністю, в Родинському та Гришинському старостинських округах організована видача харчових продуктів від GEM. З наступного тижня жителі громади матимуть змогу отримати набори особистої гігієни. 

«Гуманітарна допомога продовжує надходити. Ми охоплюємо всі верстви населення. Не забуваємо про наші гуманітарні хаби «Єднання» та працівників об'єктів критичної інфраструктури міста, які теж отримують гуманітарні набори. Списки складає УСЗН разом із ККСН», – зауважила Наталія Іваньо. 

У Покровській громаді триває евакуація населення. За словами Миколи Шабельника, за останні 10 днів було евакуйовано 50 осіб. Робота в цьому напрямку триває. 

Підсумком наради стали доручення начальника Покровської МВА, які отримали заступники по кожному з напрямків роботи, напрацювання конкретних завдань та складання плану дій, який враховує поточну ситуацію в регіоні.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

19

Громада 1

12 липня 2024 14:05

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

25

Громада 1

12 липня 2024 12:30

Реалізація програми підтримки підприємців: визначено ще одного претендента на відшкодування ставок по кредиту

Покровська МВА спільно з АТ «Ощадбанк» впровадили Програму підтримки малого та середнього бізнесу, в рамках якої місцеві підприємці мають нагоду отримати кредит на розвиток бізнесу, відсотки за яким будуть погашатися з місцевого бюджету.

eye

107

Громада 1

10 липня 2024 17:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію