• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Планшети обдарованим дітям: у Покровській МВА відзначили випускників, які набрали 200 балів на НМТ

eye

129

10.07.2024 10:30

Громада 1

img

Сьогодні начальник Покровської МВА Сергій Добряк разом зі своїми заступниками та начальницею відділу освіти Любов?ю Воротинцевою урочисто привітали учнів, які успішно склали мультипредметний тест та вручили їм планшети.

Випускниця покровської ЗОШ №9 Кіра Бойко – одна з двох учнів Донеччини, які досягли максимального результату з трьох дисциплін. Дівчина отримала по 200 балів з математики, історії України та англійської мови. Крім того, випускники ліцею №1 Аліна Коврижко та Даниїл Криворучко набрали по 200 балів з англійської мови.

«Це випускники, які повністю отримали середню освіту в дистанційному форматі під час війни, перебуваючи у нас в громаді або як ВПО по Україні. По Донецькій області учнів, які б мали по 200 балів з трьох предметів, всього двоє. І ми дуже пишаємось їхніми успіхами та раді, що маємо змогу від військової адміністрації відзначити наших випускників планшетами», - сказала начальниця відділу освіти Любов Воротинцева.

Також вона висловила слова вдячності вчителям, які підготували цих випускників. Попри війну, попри відключення світла, освіта Покровської громади тримається. І тримається на високому рівні.

Заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова побажала талановитим учням вдало скласти вступні іспити у виші та повернутись до Покровської громади, аби разом її розвивати.

«Випускники нашої громади завдяки своїй щоденній праці та наполегливості, які завжди супроводжували їх, досягли успіхів і на новому етапі свого шляху. Попри те, що нашим 11-класникам довелося закінчувати школу у такий нелегкий час, вони змогли отримати високі бали при проходженні НМТ, що, у свою, чергу, допоможе їм при вступі у виші. Ми пишаємося кожним з вас! Ви – майбутнє нашої країни! Ви – особливі, вільні в думках, наполегливі, і, що дуже важливо, не лякаєтесь труднощів. Ви – молодці! Від щирого серця бажаємо нашим випускникам щасливої долі, здійснення усіх мрій! Хай обрана професія приносить тільки позитивні емоції та дає наснагу для нових звершень! Нехай попереду чекає тільки хороше та яскраве майбутнє!» - привітав майбутніх вступників начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

23

Громада 1

12 липня 2024 14:05

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

27

Громада 1

12 липня 2024 12:30

Реалізація програми підтримки підприємців: визначено ще одного претендента на відшкодування ставок по кредиту

Покровська МВА спільно з АТ «Ощадбанк» впровадили Програму підтримки малого та середнього бізнесу, в рамках якої місцеві підприємці мають нагоду отримати кредит на розвиток бізнесу, відсотки за яким будуть погашатися з місцевого бюджету.

eye

107

Громада 1

10 липня 2024 17:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію