GEM відновлює житлові будинки, пошкоджені внаслідок обстрілів

05.07.2024 15:40

Покровська міська військова адміністрація активно співпрацює з благодійними та міжнародними організаціями, щоб оперативно та якісно відновлювати житлові будинки, пошкоджені внаслідок обстрілів.

Сьогодні, 5 липня, мешканцям будинків, які були пошкоджені 3 березня, привезли 67 віконних конструкцій від благодійної організації Global Empowerment Mission. Зокрема, металопластикові вікна доставлено для будинків мікрорайону «Південний» № 2, 4 та 33.

Завдяки плідній співпраці з постійними партнерами громади - GEM у партнерстві з Howard G. Buffett Foundation.

«Наша співпраця з благодійниками дає можливість допомагати тим, хто цього найбільше потребує. Ми дуже вдячні нашим партнерам за їхню неоціненну допомогу в ці важкі часи. Ці вікна дозволять людям повернутися до більш комфортних умов життя, адже багато хто з них пережив страшні моменти під час обстрілів», – зазначив керівник гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович.